De Cool Motion 5 matras van M Line heeft een dikte van 26 cm. De toplaag vormt zich extra soepel naar de contouren van het lichaam, terwijl de onderliggende pocketveren met 7 comfortzones goede ondersteuning bieden. Bovendien stimuleren deze pocketveren in combinatie met het opencellige visco-elastisch schuim met iSM-Gel® de ventilatie en afvoer van lichaamsvocht. De Adapt Cover zorgt voor een goede zonering bij de primaire ondersteuning van het lichaam.
De heupzone van alle M LINE® matrassen is voorzien van een FleXnet supportsysteem. Dit is een unieke combinatie van een flexibel vezelnet met visco-elastische M LINE materiaal dat uw heup zowel in zittende als liggende positie extra ondersteunt.
Optimale klimaatbeheersing en hygiëne tijdens uw slaap!
Elke nacht verliest u gemiddeld een halve liter vocht door transpiratie en ademhaling. En omdat u nogal wat uurtjes in bed doorbrengt is een goede hygiëne dus belangrijk. Door de open celstructuur ‘ademen’ M LINE® matrassen. In combinatie met het lucht- en vochtlabyrint zorgt deze open celstructuur voor een uitstekende ventilatie en afvoer van lichaamsvocht. Bovendien zorgt de afritsbare Soft & Fresh tijk met HCC-technologie voor de beste hygiëne terwijl u slaapt.