Het Dormiente VEGA vlak bed bestaat uit:
1. Metaalvrije onderstellen op massief houten poten
2. Hoofdbord
3. Natuurlatex matrassen Classic Orthoform
4. Vrij van schadelijke stoffen
1. Metaalvrije onderstellen op massief houten poten
Het onderstel bestaat uit een basis van een massief onbehandeld houten bedraam met daarop een laag gelatexeerde kokos voor een stabiele en ventilerende basis. Deze kokos laag is afgedekt met 100% natuurlatex die dient als volgzame onderlaag voor de soepele matrassen. Het onderstel bestaat uit 2 delen met een afneembare hoes uit een stuk. Hierdoor lijkt het onderstel uit een stuk te bestaan.
2. Hoofdbord
Het hoofdbord is voorzien van een afneembare en wasbare hoes. Bij de montage is het mogelijk om het hoofdbord op de grond te plaatsen óf zwevend (gelijk met de onderkant van de onderstellen)
3. Natuurlatex matrassen Classic Orthoform
Het natuurlijke matras Classic Orthoform is een premium matras van Dormiente en is voor wie hoge eisen stelt aan gezondheid en comfort. Volledig gecontroleerde en geteste natuurmaterialen van de hoogste kwaliteit vormen de basis van de Classic Orthoform. Matras Classic Orthoform is 18 cm dik met een kern van 15 cm 100% natuurlatex. Kies uit 2 verschillende hardheden en 4 verschillende soorten binnenhoezen, ook 100% Vegan. Leverbaar voor het postuur van een man of vrouw.
Matras Orthoform is in het bijzonder geschikt voor:
- Mensen met schouder en/of heupklachten
- Mensen die op zoek zijn naar het hoogste comfort en het fijnste slaapklimaat
- Mensen die voornamelijk op de rug en zij slapen
- Lichtgewichten en gevoelige mensen (stevige variant ook leverbaar, vraag hiernaar in de winkel)
De pluspunten van dit matras:
- Heerlijk zacht matras met zeer hoge aanpasbaarheid door orthopedisch correcte insnijdingen in de schouder- en heupzone
- Sterke en toch soepele ondersteuning door speciale countouring van het matras oppervlakte
- Bescherming van gevoelige lichaamsdelen door een ideale drukverdeling
- Een heerlijk 'nest' gevoel voor een comfortabel en zachte beleving
- Matras Orthoform is ca. 18 cm dik en heeft een kern van 15 cm. natuurlatex geprofileerd met zone-contouring.
Het FEMALE / MALE concept van Dormiente
In het algemeen neemt 100% natuurlatex door zijn niet te evenaren puntelasticiteit onze lichaamsvorm heel goed aan. Toch is er verschil in lichaamsvorm tussen vrouwen en mannen hetgeen orthopedisch vooral te zien is aan de vorm en breedte van schouder en heup. Bij sommige mensen zijn deze kenmerken bijzonder sterk aanwezig. Om deze reden heeft Dormiente speciale female en male snijtechniek ontwikkeld die in elke matrasserie leverbaar is.
Allereerst bewerkt Dormiente het oppervlak door speciale insnijdingen aan te brengen die de oppervlaktespanning van de matras verminderen. De matras neemt de lichaamsvorm hierdoor nog beter aan.
Dan brengt men in de matraskern nog insnijdingen aan die zich richten naar de lichaamsvorm van man en vrouw. Zo is het bij Dormiente mogelijk dat bijv. mannen met brede schouders of mensen die schouderproblemen hebben, drukverlagend op hun zij kunnen liggen en vrouwen met bredere heupen of een holle rug opeens optimaal kunnen liggen.
4. Vrij van schadelijke stoffen
Alle producten van Dormiente zijn getest en volledig vrij van schadelijke stoffen. Dat is de belofte van Dormiente aan iedere gebruiker.